PÓŁKOLONIE 2020 W SADACH KLEMENSA ZAPRASZAMY!!!

 

Zapraszamy dzieci w wieku 5 – 12 lat

na niesamowitą wakacyjną przygodę !

Podczas półkolonii zapewniamy:
* Opiekę wykwalifikowanej kadry przez 10 godzin dziennie
* Ubezpieczenie dla każdego uczestnika
* Pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek)
* Różnorodne warsztaty edukacyjno – rozrywkowe
* Gry i zabawy
* Dostosowanie się do zasad i zaleceń sanitarnych
 
Koszt półkolonii to TYLKO 500 zł za 5-cio dniowy turnus.
Zniżki dla rodzeństwa oraz na kolejne turnusy!
 
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW
 
Turnus I – 29 czerwca – 3 lipca
Turnus II – 6 – 10 lipca
Turnus III – 13 – 17 lipca
Turnus IV – 20 – 24 lipca
Turnus V – 27 – 31 lipca
Turnus VI – 3 – 7 sierpnia
Turnus VII – 10 – 14 sierpnia
Turnus VIII – 17 – 21 sierpnia
Turnus IX – 24 – 28 sierpnia
UWAGA. Minimalna liczba uczestników, aby turnus się odbył to 10 osób.
 
 
RAMOWY PLAN DNIA
 
08:00 – 08:30 Zbiórka dzieci
08:30 – 09:00 Drugie śniadanie
09:00 – 12:00 Zajęcia programowe (warsztaty, animacje)
12:00 – 12:30 Obiad
12:30 – 15:00 Zajęcia programowe (warsztaty, animacje)
15:00 – 15:30 Podwieczorek
15:30 – 17:30 Czas wolny na zabawę (pod okiem wychowawcy)
17:30 – 18:00 Odbiór dzieci z półkolonii
Więcej informacji na priv lub pod adresem mailowym agnieszka@sadyklemensa.pl
 
 
CZEKAMY NA WAS !!!

 

Wakacje i otwarcie Tęczowej Krainy

Kochani Goście, już 20 czerwca (czwartek) wspólnie rozpoczniemy wakacje! Z tej okazji przygotowaliśmy wiele atrakcji, jednak główną z nich zapewne będzie otwarcie strefy wodnej „Tęczowa Kraina”. Pamiętajcie o zabraniu kostiumów kąpielowych i ręczników.

Do zobaczenia ❤️

 

tripadvisor

Będzie nam szalenie miło, jeśli napiszecie TUTAJ jak się Wam udał pobyt w Sadach Klemensa. Tylko dzięki Waszym opiniom jesteśmy w stanie sprawić, że więcej osób dowie się o naszym miejscu!

Czworonogi

Zgodnie z naszym regulaminem, do Sadów Klemensa można zabrać swojego pupila, jednak trzeba dopełnić wszelkich starań, aby Państwa pies nie przeszkadzał nikomu, nie stwarzał zagrożenia oraz uczciwie po nim posprzątać, ale jesteśmy pewni, że tak właśnie robicie. Do zobaczenia w Sadach 💚

  Pikniki

Kochani, często pytacie nas o możliwość zrobienia u nas grilla. Pragniemy przypomnieć, że ze względów bezpieczeństwa wszystkich dzieci nie ma już takiej możliwości. Możecie jednak przynosić swoje zaplecze gastronomiczne i robić pikniki. Ten widok zawsze bardzo nas cieszy.

Dziękujemy za zrozumienie i dostosowanie się do naszych zasad bezpieczeństwa.

❤️ DZIEŃ DZIECKA 2019 – Zapraszamy ❤️

Zapraszamy na weekend pełen atrakcji, zabawy, niespodzianek i radości. Wszystko to z myślą o naszych najwierniejszych gościach ❤️ W dniu Waszego święta życzymy Wam uważnego, pięknego i pełnego radości życia ❤️

❤️Majówka 2019 – Zapraszamy codziennie ❤️

Koniec sezonu 2018

Kochani Goście, jednocześnie mamy ważną informację dla osób, które zakupiły bilety poprzez serwis Groupon i ich nie zrealizowały z powodu zamknięcia sezonu 2018r. Pragniemy poinformować, ze bilety te można wymienić na tradycyjny bilet do Parku, który będzie ważny do końca sezonu 2019r. Warunkiem skorzystania z tej zamiany jest napisanie do nas wiadomości e-maila na adres: info@sadyklemensa.pl z kodem zabezpieczającym, który znajduje się na bilecie zakupionym za pośrednictwem Groupon.

Czwartek 06.09.2018

W miniony weekend odwiedzili nas strażacy z OSP Konopnica, którym dziękujemy za piękną współpracę i cudowne zdjęcia. Mamy nadzieję, że to nie było nasze ostatnie spotkanie! 🙂

 

Wtorek 21.08.2018

Jedne z najczęściej wspominanych przez Was warsztatów, to zajęcia sensoryczne prowadzone przez Centrum Rozwoju Dziecka Osesek. Wasze zaangażowanie i radość Waszych pociech są ogromne. Dlatego z przyjemnością prezentujemy zdjęcia z tych warsztatów. Dziękujemy za ich prowadzenie i za Wasz udział.

Poniedziałek 20.08.2018

Bardzo dziękujemy Centrum Animacji za fantastyczne warsztaty, jakie odbyły się w minioną środę. Dzieci były zachwycone zabawą, nie tylko tą z suchym lodem. Zobaczcie naszą relację, za którą również dziękujemy Centrum Animacji.

Poniedziałek 13.08.2018

Przedstawiamy wam kalendarium wydarzeń na najbliższy tydzień. Do zobaczenia!

 

Sobota 21.07.2018 List do naszych Gości

 

Kochani,
 
przede wszystkim dziękujemy za Wasze recenzje, również za te krytyczne. Jak wiecie minął dopiero rok naszej działalności. Jest nam niezmiernie miło, że dorobiliśmy się również tak dużego grona przyjaciół i sympatyków. Tym cenniejsze są dla nas Wasze uwagi. Prosimy o kolejne (najchętniej na priv’a co ułatwia korespondencję).
 
W trakcie tego roku, jak pewnie zauważyliście dużo się zmieniło. Wielu zmian nie widać gołym okiem, jednak jest ich bardzo dużo. Wiele rzeczy na które zwracacie uwagę jest nam znanych i staramy się je jak najszybciej poprawić. Chcielibyśmy,  jednak abyście wiedzieli o zmianach jakie wprowadzamy, aby dodatkowo poprawić Wasz komfort w Parku Klemensa (choć w tego typu działalności niesamowicie trudno jest przewidzieć ilość odwiedzających):
 
1. Kolejki do kasy w Chatce grillowej – już od tego weekendu zamiast jednej kasy będą działały 2 kasy w sobotę, zaś w niedzielę 3 kasy. Jedna z tych kas będzie dedykowana tylko do sprzedaży lodów i napojów. Pojawią się również dodatkowe osoby do przygotowywania potraw.
 
 
2. Kolejki do Bistro Antonówka – jak pewnie zauważyliście uruchomiliśmy dodatkowe stanowisko do sprzedaży lodów i napojów. W ten weekend pojawi się dodatkowe stanowisko do sprzedaży obiadów. Pojawi się również dodatkowa obsługa.
 
 
3. Kolejki do kasy biletowej – od tego weekendu zostanie dodana kolejna kasa biletowa, która otwierana będzie w przypadku jeśli czas oczekiwania na obsługę się wydłuży.
 
 
4. Oferta kulinarna w Bistro Antonówka – menu jakie jest aktualnie odpowiada według naszych badań 93% odwiedzających. Niestety nie jesteśmy w stanie spełnić oczekiwań wszystkich naszych gości. Wiele osób sugerowało wprowadzenie do menu pierogów (tak też się stało). Pierogi są ręcznie robione i wysokiej jakości. Jeśli chodzi, zaś o smak to jest on kwestią gustu. Nasze potrawy nie są mocno przyprawiane (co na pewno nadałoby im ciekawszy smak) ze względu na obecność olbrzymiej ilości dzieci nietolerujących określonych przypraw lub dodatków (sami mamy dzieci i wiemy jak z nimi jest). Wszystkie przyprawy zaś są do Państwa dyspozycji. Menu Bistro Antonówka znajduje się na naszej stronie internetowej, aby nie było rozczarowania zakresem potraw w trakcie wizyty.
 
 
5. Zakres atrakcji – lista atrakcji jest dostępna na naszej stronie internetowej wraz ze zdjęciami. Park Klemensa, zaś nigdy nie będzie standardowym „Parkiem rozrywki” (Lunaparkiem w klasycznym rozumieniu), gdyż nie taki był nasz zamysł. Małe opóźnienie w realizacji Parku Wodnego wynika z chęci dostosowania go do wymogów Sanepid’u, aby zapewnić Państwa pociechom 100% bezpieczeństwo.
 
 
Klemens i jego załoga

 

Piątek 20.07.2018

Kochani Goście, kilka dni temu otrzymaliście błędną wiadomość ze strony Groupona o zmianie warunków realizacji biletów przez Sady Klemensa. Owszem, warunki zakupu biletów uległy zmianie od 16 lipca, ale nie dotyczą one biletów zakupionych do tego dnia. Za zaistniałą sytuację Sady Klemensa nie ponoszą odpowiedzialności, jednak ze swojej strony przepraszamy za te niedogodności.
 
Mamy nadzieję, że wszystko jest już wyjaśnione i widzimy się w Sadach najszybciej jak się da 🙂 Do zobaczenia <3
 
www.sadyklemensa.pl

Poniedziałek 9.07.2018

W ostatni weekend 7-8 lipca Sady Klemensa świętowały swoje pierwsze urodziny. Dziękujemy, że byliście i jesteście z nami. Za Wasze liczne odwiedziny, komentarze i opinie. Sady Klemensa to miejsce, w którym całymi rodzinami możecie odpocząć i spędzić wspólnie czas. Wierzymy, że nasza praca nad nowymi atrakcjami jeszcze bardziej przekona Was do tego, że Sady to miejsce wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

Dziękujemy za wspólne odśpiewanie „Sto lat” i mnóstwo życzeń. Niech się nam spełnią!!! Wspólnie zasadziliśmy również jabłoń, pod którą zakopaliśmy Wasze życzenia w kapsule czasu. Dla nas to był wyjątkowy dzień, którym mogliśmy się z Wami podzielić! Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!

Zapraszamy Was do obejrzenia relacji fotograficznej z tego ważnego dla nas dnia!