Czy w Sadach Klemensa można płacić bonem turystycznym?

Czy na terenie Sadów Klemensa można rozpalić swojego grilla?

Nie, ze względów bezpieczeństwa naszych najmłodszych gości i z powodu pozostawiania rozpalonych grilli bez opieki, obowiązuje zakaz rozpalania swoich grilli. Kierujemy się tutaj wyłącznie względami bezpieczeństwa Państwa dzieci i dziękujemy za zrozumienie!!!

Czy małe dzieci mogą zjeżdżać na torze saneczkowym?

Klemensowa zjeżdżalnia jest ekstremalną atrakcją przeznaczoną dla dzieci powyżej 12 roku życia. Żeby z niej zjechać należy założyć kask i ochraniacze. Najlepszy balans przy zjeździe osiąga się wtedy, gdy uczestnik zjazdu położy się na desce zjazdowej na brzuchu. Jeśli chcą Państwo zabrać na zjazd młodsze dzieci, radzimy pierwszy zjazd wykonać samemu, a następnie zjechać z dzieckiem z niższego poziomu zjeżdżalni. Jednak taki zjazd odbywa się na odpowiedzialność rodzica/opiekuna.

Czy w kasie Parku można płacić kartą?

Tak, na terenie całego naszego obiektu, zarówno w kasie jak i w punktach gastronomicznych, można płacić kartą płatniczą.

Ile czasu zajmie nam przejście całych Sadów?

Kochani goście, naszych Sadów się nie przechodzi i nie zwiedza 🙂 To miejsce zabawy i odpoczynku i tylko od Was zależy ile czasu na to potrzebujecie. Z doświadczenia jednak wiemy, że naszym gościom ciężko jest nas opuszczać nawet po całym dniu spędzonym w naszych Sadach 🙂

Czy na terenie Parku można coś zjeść?

Oczywiście. Działają tutaj cztery punkty gastronomiczne a wkrótce może dojdzie piąty. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie. W pierwszym zwanym Bistro Antonówka, położonym zaraz przy wejściu, możecie zjeść smaczne domowe obiady, pyszne ciasta, cudowne lody włoskie lub napić się naturalnej owocowej lemoniady. W punkcie drugim czyli Chacie Grillowej możecie zjeść grillowane kiełbaski lub rewelacyjne burgery (także Vege). Nie zabraknie też czegoś do picia oraz przepysznych lodów naturalnych 🙂. Trzeci punkt to Bistro Papierówka. Maleńki punkt gastronomiczny „na słodko”. Znajduje się tuż obok Amfiteatru. Kusi najmłodszych wspaniałymi goframi a nieco starszych chłodzącą w gorące dni kawą mrożoną. I ostatni punkt na naszej gastronomicznej mapie to Pizzeria. Zlokalizowana tuż przy Parku Linowym. W planach na ten sezon mamy także „Koktajl Bar” z przepychowymi sokami owocami oczywiście ze świeżych owoców. Trzymajcie kciuki 🙂

Czy możemy przywieźć swoje jedzenie?

Jeżeli mają Państwo ochotę zrobić u nas piknik, nie mamy nic przeciwko temu 🙂

Czy w Sadach są wodne atrakcje?

Tak od wakacji lub jeśli pozwala na to pogoda to oczywiście także w czerwcu czynne są mini baseny czyli Wodna Kraina.

Czy jest mikrofalówka, żeby podgrzać jedzenie dla niemowlaka?

Oczywiście. Prosimy poprosić o podgrzanie w punkcie gastronomicznym Bar Antonówka, zaraz obok wejścia do sadów Klemensa.

Czy mogę zabrać wózek dla dziecka?

Cały teren naszego Parku jest przygotowany tak, aby swobodnie mogły się po nim poruszać wózki dziecięce i wózki inwalidzkie.

Czy można przyjechać z psem?

Zgodnie z naszym regulaminem, tak, jednak pies musi być na smyczy i mieć założony kaganiec. Nie można też pozostawiać go bez opieki.

Jak długo jest ważny bilet kupiony online?

Bilety kupione online należy wykorzystać w sezonie, w którym je wydano.

Czy w okolicy można gdzieś przenocować?

Jeśli na jakieś pytanie nie uzyskaliście Państwo odpowiedzi, prosimy napisać do nas wiadomość prywatną na naszym profilu na Instagramie lub na FB.

Życzymy pięknej zabawy i niezapomnianych wspomnień.

Klemens i ekipa