Czy na terenie Sadów Klemensa można rozpalić swojego grilla?

Nie, ze względów bezpieczeństwa naszych najmłodszych gości i z powodu pozostawiania rozpalonych grilli bez opieki, obowiązuje zakaz rozpalania swoich grilli. Kierujemy się tutaj wyłącznie względami bezpieczeństwa Państwa dzieci i dziękujemy za zrozumienie!!!

Czy małe dzieci mogą zjeżdżać na torze saneczkowym?

Klemensowa zjeżdżalnia jest ekstremalną atrakcją przeznaczoną dla dzieci powyżej 12 roku życia. Żeby z niej zjechać należy założyć kask i ochraniacze. Najlepszy balans przy zjeździe osiąga się wtedy, gdy uczestnik zjazdu położy się na desce zjazdowej na brzuchu. Jeśli chcą Państwo zabrać na zjazd młodsze dzieci, radzimy pierwszy zjazd wykonać samemu, a następnie zjechać z dzieckiem z niższego poziomu zjeżdżalni. Jednak taki zjazd odbywa się na odpowiedzialność rodzica/opiekuna.

Czy w kasie Parku można płacić kartą?

Tak, na terenie całego naszego obiektu, zarówno w kasie jak i w punktach gastronomicznych, można płacić kartą płatniczą.

Ile czasu zajmie nam przejście całych Sadów?

Kochani goście, naszych Sadów się nie przechodzi i nie zwiedza 🙂 To miejsce zabawy i odpoczynku i tylko od Was zależy ile czasu na to potrzebujecie. Z doświadczenia jednak wiemy, że naszym gościom ciężko jest nas opuszczać nawet po całym dniu spędzonym w naszych Sadach 🙂

Czy na terenie Parku można coś zjeść?

Oczywiście. Działają tutaj dwa punkty gastronomiczne. W pierwszym, położonym zaraz przy wejściu (Bar Antonówka), możecie zjeść domowe obiady, pyszne ciasta, cudowne lody, czy napić się lemoniady, kawy, czy sheka. W punkcie grillowym (czynny tylko w weekendy!), dostępne są kiełbaski, rewelacyjne burgery oraz grochówka. Nie zabraknie też czegoś do picia i smacznych lodów 🙂

Czy możemy przywieźć swoje jedzenie?

Jeżeli mają Państwo ochotę zrobić u nas piknik, nie mamy nic przeciwko temu 🙂

Czy w Sadach są wodne atrakcje?

Jeśli doskwiera wyjątkowy upał, rozstawiamy zraszacze. Natomiast w lipcu planowane jest otwarcie Tęczowej Krainy, czyli wodnego placu zabaw.

Czy jest mikrofalówka, żeby podgrzać jedzenie dla niemowlaka?

Oczywiście. Prosimy poprosić o podgrzanie w punkcie gastronomicznym Bar Antonówka, zaraz obok wejścia do sadów Klemensa.

Czy mogę zabrać wózek dla dziecka?

Cały teren naszego Parku jest przygotowany tak, aby swobodnie mogły się po nim poruszać wózki dziecięce i wózki inwalidzkie.

Czy można przyjechać z psem?

Zgodnie z naszym regulaminem, tak, jednak pies musi być na smyczy i mieć założony kaganiec. Nie można też pozostawiać go bez opieki.

Jak długo jest ważny bilet kupiony online?

Bilety kupione online należy wykorzystać w sezonie, w którym je wydano.

Czy w okolicy można gdzieś przenocować?

Możemy polecić

Winnica “Bracia Petrasz”

 

Czy w okolicy są stadniny koni?

Odsyłamy tutaj. Prosimy kliknąć na zdjęcie.

Jeśli na jakieś pytanie nie uzyskaliście Państwo odpowiedzi, prosimy napisać do nas wiadomość prywatną na naszym profilu na Instagramie lub na FB.

Życzymy pięknej zabawy i niezapomnianych wspomnień.

Klemens i ekipa