Wycieczka szkolna do Parku Rozrywki Sady Klemensa

Zapraszamy grupy zorganizowane – grupy szkolne i przedszkolne do odwiedzania Parku i przeżycia niezwykłej i jedynej w swoim rodzaju lekcji biologii w terenie.

W Sadach Klemensa edukacja łączy się z zabawą. I to nas wyróżnia!

Jeśli chcecie poznać cykl życia drzewa, zobaczyć jak rosną drzewa owocowe, skąd się biorą słodkie jabłka, zasadzić drzewko, poznać mieszkańców sadów – tych najmniejszych i najbardziej pracowitych, dzięki którym wszystko kwitnie, już dzisiaj pomyślcie o wycieczcie do  Sadów Klemensa – Rodzinnego Parku Rozrywki i Wypoczynku.

W imieniu Klemensa ciepło zapraszamy!

Zobaczcie realną galerię zdjęć z warsztatów i organizowanych przez nas wycieczek. Uśmiechy uczestników są najlepszą nagrodą dla wszystkich, którzy są w to zaangażowani. A my kochamy naszych najmłodszych gości!!!

Zajęcia i warsztaty są tematyczne i przygotowane przez zaangażowanych współpracowników Klemensa. Część teoretyczna, podczas której dzieci zdobywają wiedzę z dziedziny biologii, znajduje później zastosowanie w zabawach terenowych. Dzieci rozwiązują zadania poprzez zabawę, poznawanie świata dotykiem, słuchem i smakiem.

Po warsztatach zapraszamy wszystkich na posiłek, a później na niezapomnianą zabawę na wszystkich naszych atrakcjach.

 

Co zapewniamy?

Dokumenty do pobrania

Takie podziękowania i rekomendacje to dla nas najlepsza nagroda! Dziękujemy