CENNIK PARKU LINOWEGO U KLEMENSA

BILET NA PARK LINOWY JEST WAŻNY PRZEZ CAŁY DZIEŃ. CO TO OZNACZA?

OZNACZA TO, ŻE MOŻNA GO WYKORZYSTAĆ W DOWOLNYM MOMENCIE DNIA, W DNIU JEGO ZAKUPU.

UPOWAŻNIA ON JEDNAK DO POJEDYŃCZEGO PRZEJŚCIA WYBRANĄ TRASĄ

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

BUTY. Idealne będzie obuwie sportowe bądź turystyczne, na twardej podeszwie (niezbyt wygodne są trampki natomiast zupełnie nie nadają się klapki japonki, crocsy i sandały).

UBRANIE. Najlepszy jest wygodny strój, nie krępujący ruchów (np. dres). Nie jest najlepszym pomysłem zakładanie spódnicy ;). Praktycznym rozwiązaniem jest zabranie ze sobą rękawiczek do jazdy na rowerze lub do wspinaczki. Najlepiej mieć na sobie długie spodnie aby uprząż nie obtarła ud. 

GŁOWA. Zdrowy rozsądek na pewno się przyda. Poza tym damy winny pamiętać o spięciu/ związaniu włosów. 

GADŻETY. Przed wejściem na trasy Parku Linowego należy opróżnić kieszenie aby nie zgubić skarbów podczas pokonywania przeszkód. Radzimy również zdjąć zegarek bo można stłuc tarczę.

SIUSIU. Ostatnią chwilą na załatwienie potrzeb biologicznych jest moment przed założeniem uprzęży. Potem sprawa znacznie się komplikuje.

ALKOHOL I INNE UŻYWKI. Osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających nie mogą korzystać z atrakcji Parku Linowego. Na terenie Parku Linowego obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, wnoszenia oraz spożywania alkoholu.

CO ZABRAĆ? Przede wszystkim zabierz rodzinę i przyjaciół. Pamiętaj również o czymś do picia, przyda się po zejściu z trasy. Najważniejszy będzie jednak dobry nastrój. 

UWAGA! w przypadku deszczu (>2 mm), silnego wiatru, bądź zagrożenia burzowego Park Linowy nie pracuje.