MAPA NASZEGO PARKU

Owocowa aleja – Piękna i przepyszna dekoracja przywita Państwa od samego wejścia do Parku, wprowadzi w sielski nastrój i wywoła wspomnienia beztroskiego dzieciństwa. Tutaj każdy, bez względu na wiek, może poczuć się dzieckiem i bez skrępowania oddać się zabawie.

Sklepik Klemensa – Miejsce z pamiątkami, w którym można nabyć gadżety związane z Rodzinnym Parkiem Rozrywki „Baśniowe Sady Klemensa”. Większość produktów jest przyjazna środowisku i będą, poza wspomnieniami, najlepszą pamiątką. W ofercie sklepu również produkty solankowe i pochodzenia pszczelego.

Bistro Antonówka – Po długim dniu pełnym wrażeń, po udanej zabawie do utraty tchu i tylu atrakcjach, zapraszamy Państwa na obiad, słodką przekąskę, lub po prostu na chwilę odpoczynku w cieniu przy szklance soku lub wody.

Strefa miękkich lotów – Kraina lotów pełna historii Klemensa. Odwiedź spiżarnię Klemensa, sad owocowy i statek, który jest promem transportującym owoce za granicę, zgodnie z prawdziwą historią tego miejsca.

Tęczowa kraina – Wodna kraina pełna przemyślanych i kolorowych zabawek, która przeniesie dzieci do świata mokrego szaleństwa. Strefa, której otwarcie planujemy na lipiec 2018 r na pewno podbije serca nie tylko dzieci, ale również rodziców.

Gorące piaski – Wielkie piaskowe kopce, mieniące się w słońcu drobinki piasku – klimat prawie jak na pustyni. To tutaj wszyscy miłośnicy kopania, budowania z piachu, stawiania zamków i warownych budowli, będą mogli zakopać się po uszy w piachu tak czystym, jak na Saharze.

Strefa Zdrowia – Tężnia solankowo – jodowa to idealne miejsce na relaks, ciszę i odpoczynek. Połączysz tutaj przyjemne z pożytecznym, bo nie na darmo wierzymy, że w zdrowym ciele mieszka zdrowy duch.

Leśny tor przeszkód – Dla wszystkich, którzy lubią się zmęczyć, zarówno dla małych i dużych. Leśny Tor Przeszkód będzie doskonałym miejscem na sprawdzanie swoich umiejętności fizycznych, kondycji oraz koordynacji.

Gra terenowa „Turlaj owoca ? ” to górki, pagórki, tory przeszkód dla giga owoców. Do super zabawy zapraszamy całe rodziny – kto pierwszy dotoczy mega owoc do bramki zdobywa punkt. Będzie się działo, a emocje sięgną zenitu.

Park linowy – to jedna z najbardziej wyczekiwanych atrakcji na sezon 2018 i już we wrześniu będziecie mogli spędzać tutaj całe dnie pełne radości

Strachowisko – Każdy park rozrywki ma swoje straszne miejsce. W Baśniowych Sadach Klemensa grozę oraz postrach siać będą liczne strachy na wróble o różnych obliczach. Strefa dostępna dla dzieci od 7 roku życia. Dostępne są przewodniki z opisem strachów, które można otrzymać w kasie parku.

Strefa leżakowania – to w całości zacienione miejsce relaksu i odpoczynku. Spokój i cisza lasu pomogą odprężyć się w wygodnym kolorowym hamaku, pozwolą posłuchać śpiewu ptaków i popatrzeć zwyczajnie w niebo. To miejsce, w którym masz czas na przeczytanie ulubionej książki.

Strefa ruchu – polana przeznaczona na wszelkie aktywności ruchowe, warsztaty, zajęcia fitness itp działania, w których mamy nadzieję, że wezmą udział wszyscy spragnieni nowych wyzwań

Grill – Podobno przez żołądek można dotrzeć do serca i mamy zamiar w tym miejscu sprawdzić prawdziwość tej teorii.

Klemensowa zjeżdżalnia – to naziemna zjeżdżalnia grawitacyjna, która zabierze wszystkie uśmiechnięte dzieci w podróż po Klemensowych tajemnicach.

Dogonić Klemensa – Klemens sprytnie się schował, a zadaniem dzieci jest go znaleźć i dogonić. Pomogą w tym cudowne samochodziki, które przeniosą dzieci w ciągu jednej chwili w świat baśni i radości.

Hop Hop do góry! – Dzieci lubią skakać i podskakiwać, więc po chwili odpoczynku przy scenie, lub wizycie w pełnym zakamarków labiryncie, chwila skocznego szaleństwa będzie doskonałym uatrakcyjnieniem pobytu.

Bistro Papierówka – miejsce, w którym serwujemy tylko zdrowe przekąski, koktajle i dania. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Otwarcie już we wrześniu 2018 r.

Amfiteatr – Scena dla występów i ciekawych wydarzeń dla dzieci – teatrzyków, prelekcji, występów muzycznych. Poznaj, doświadcz, zrozum! Bawimy, inspirujemy i zadziwiamy.

Kretowisko – Strefa tuneli, która przeniesie najmłodszych w podziemny, kreci świat. Zwiedzaj labirynty i krecie korytarze bawiąc się przy tym najlepiej, jak potrafisz.

Brzozowy labirynt – Las kryje w sobie wiele tajemnic, trzeba bardzo uważać, żeby się nie zgubić, czytać sygnały i nauczyć się rozpoznawać znaki, które daje przyroda.

Ogrodnicze warsztaty Klemensa – Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji samodzielnie sadzić roślin, uczestniczyć w pieleniu grządek, korzystać z narzędzi ogrodniczych, obserwować jak różną formę przybierają krzewy owocowe, to tutaj właśnie będzie mógł doświadczyć tych wszystkich czynności pod okiem pana ogrodnika.

Pociąg do przyrody – ulubiona atrakcja dzieci, która pozwala zwiedzić Sady Klemensa i poznać świat przyrody z nowej, bajecznej perspektywy.